To content (skip navigation)

IV Edycja Graj i Śpiewaj z Yamahą 20.04.2013r.

  • Adrian Sobczak ZSP Strzałkowo
  • Agnieszka Michalak Szkoła Podstawowa Nr 3 w Słupcy
  • Aleksandra Borowska LO Słupca
  • Aleksandra Walińska Stowarzyszenie Młode Ostrowite
  • Aleksandra Wasilewska Młodzieżowy Dom Kultury Konin
  • Alicja Wysocka Szkoła Muzyczna Yamaha
  • Angelika Pilarska Studio Nagrań Megafon Stare Miasto
  • Anna Mielcarek Gimnazjum w Lądku
  • Barbara Dyrka Gimnazjum Ostrowite
  • Dagmara Stachowiak Gimnazjum Ostrowite
  • Daria Dunaj Stowarzyszenie Młode Ostrowite
  • Daria Waleriańczyk Środowiskowe Ognisko Wychowawcze w Orchowie
  • Dominika Pankros Gimnazjum w Budzisławiu Kościelnym
  • Sweety Girls w składzie Julka Błażejak, Wiktoria Strzelczyk, Elwira Lewandowska i Zuza Barciszewska Szkoła Muzyczna Yamaha
  • Czasowy Duet: Daria Kowalówczana i Amelia Imbiorowicz Szkoła Muzyczna Yamaha
  • Sun Girls: Ania Sawa, Julia Kociok i Kinga Skowrońska Szkoła Muzyczna Yamaha
  • Zdrowy Duet: Martyna Biadasz i Mikołaj Polak Szkoła Muzyczna Yamaha Słupca
  • Anita Kazuś Szkoła Muzyczna Yamaha Słupca
  • Martyna Fajkowska Szkoła Muzyczna Yamaha Słupca
  • Roksana Chojnacka Szkoła Muzyczna Yamaha Słupca
  • Aleksandra Derda Szkoła Muzyczna Yamaha Słupca
  • Marta Głowacz Szkoła Muzyczna Yamaha Słupca
  • Jury w składzie: Joanna Zagdańska, Arleta Adamczyk i Arleta Kolska-Hypka
  • Wszyscy
  • nagrodzeni
  • Zdobywczyni Grand Prix im Edwarda Fiszera - Paulina Ciubak
  • Ewelina Kubacka Śmigiel
  • Filip Strugiński Gimnazjum Ostrowite
  • Greta Kolbertowicz LO Słupca
  • Izabela Kędzierska Środowiskowe Ognisko Wychowawcze w Orchowie
  • Joanna Łukowska Gimnazjum  Budzisław Kościelny
  • Julia Wasilewska Młodzieżowy Dom Kultury Konin
  • Lenka Witkowska Przedszkole Miś Słupca
  • Maciej Śmiechowski Szkoła Podstawowa NR 1 W Słupcy
  • Maria Czerniak Miejski Dom Kultury w Słupcy
  • Marika Liczbińska Gimnazjum Ostrowite
  • Martyna Sęk Gminny Ośrodek Kultury w Strzałkowie
  • Monika Strzelczyk Gimnazjum w Drążnej
  • Pani dyrektor Arleta Adamczyk
  • Patryk Graczyk
  • Paulina Ciubak LO Słupca
  • Piotr Lange Środowiskowe Ognisko Wychowawcze w Orchowie
  • Weronika Radniecka Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zagórowie
  • Weronika Robak Szkoła Podstawowa Nr 3 w Słupcy
  • Weronika Wędzina Przedszkole Miś Słupca
  • Wiktoria Grylewicz i Martyna Szubert Środowiskowe Ognisko Wychowawczw w Orchowie
  • Wiktoria Kuchowicz Gimnazjum Słupca
  • Zuza Wilczyńska Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zagórowie
  • Prowadząca Natalia Adamczyk
  • CONTRA Środowiskowe Ognisko wychowawcze w Orchowie
  • Kostanecki Band ZSP w Zagórowie
  • Paranoidal Riff  ZSZ Słupca