To content (skip navigation)

Sukcesy naszych uczniów

WIKTOR GOLONKA

I miejsce (kategoria wiekowa 5-9 lat, piosenka z tekstem Edwarda Fiszera) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

ZOFIA PECYNA, GABRIELA GŁOWALA, HELENA WRÓBEL, JAN GŁOWALA

II miejsce (kategoria wiekowa 5-9 lat, piosenka z tekstem Edwarda Fiszera) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

MAKSYMILIAN WYSOCKI

I miejsce (kategoria wiekowa 11-13 lat, piosenka z tekstem Edwarda Fiszera) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

DOMINIKA GRZELCZAK

II miejsce (kategoria wiekowa 11-13 lat, piosenka z tekstem Edwarda Fiszera) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

NATASZA GRZEŚKIEWICZ

Wyróżnienie (kategoria wiekowa 11-13 lat, piosenka z tekstem Edwarda Fiszera) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

MARTYNA FAJKOWSKA

II miejsce (kategoria wiekowa 14-16 lat, piosenka z tekstem Edwarda Fiszera) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

SANDRA ROSZAK

II miejsce (kategoria wiekowa 14-16 lat, piosenka z tekstem Edwarda Fiszera) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

DARIA KOWALÓWCZANA

III miejsce (kategoria wiekowa 14-16 lat, piosenka z tekstem Edwarda Fiszera) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

IGOR GOLONKA

Wyróżnienie (kategoria wiekowa 14-16 lat, piosenka z tekstem Edwarda Fiszera) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

ROKSANA CHOJNACKA

II miejsce (kategoria wiekowa 17-18 lat, piosenka z tekstem Edwarda Fiszera) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

ALEKSANDRA BĄKOWSKA

III miejsce (kategoria wiekowa 17-18 lat, piosenka z tekstem Edwarda Fiszera) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

MARTYNA MIARA

Wyróżnienie (kategoria wiekowa 17-18 lat, piosenka z tekstem Edwarda Fiszera) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

MARTYNA DOPIERAŁA

Wyróżnienie (kategoria wiekowa 17-18 lat, piosenka z tekstem Edwarda Fiszera) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

ALEKSANDRA MALEWICZ

Wyróżnienie (kategoria wiekowa 17-18 lat, piosenka z tekstem Edwarda Fiszera) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

ERYK WĄTROBA

I miejsce (kategoria wiekowa 20 lat i więcej, piosenka z tekstem Edwarda Fiszera) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

KATARZYNA SZULC

II miejsce (kategoria wiekowa 20 lat i więcej, piosenka z tekstem Edwarda Fiszera) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

KAMILA TYLSKA

III miejsce (kategoria wiekowa 20 lat i więcej, piosenka z tekstem Edwarda Fiszera) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

MAKSYMILIAN WYSOCKI, IGOR GOLONKA, ERYK RYŹLAK

II miejsce (kategoria utwór instrumentalny inspirowany twórczością Edwarda Fiszera) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

ALICJA ŁAKOMIAK, ZOFIA SYNOWIEC, JAN GŁOWALA

III miejsce (kategoria utwór instrumentalny inspirowany twórczością Edwarda Fiszera) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

WIKTOR PERA

IV miejsce (kategoria utwór instrumentalny inspirowany twórczością Edwarda Fiszera) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

NATALIA SZLACHETKA

I miejsce (kategoria praca plastyczna inspirowana twórczością Edwarda Fiszera) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

GABRIELA PAWLAK

I miejsce (kategoria praca plastyczna inspirowana twórczością Edwarda Fiszera) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

KLAUDIA BEŁDZIKOWSKA

II miejsce (kategoria praca plastyczna inspirowana twórczością Edwarda Fiszera) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

MAGDALENA GRZELCZAK

Wyróżnienie (kategoria praca plastyczna inspirowana twórczością Edwarda Fiszera) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

ANTONINA SŁUPICKA

Wyróżnienie (kategoria wiekowa 6-8 lat, piosenka polska) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

MARTYNA MACIEJEWSKA

Wyróżnienie (kategoria wiekowa -8 lat, piosenka polska) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

DOMINIKA WOŚKOWIAK

II miejsce (kategoria wiekowa 14-17 lat, piosenka polska) na VII Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 11.04.2019

ROKSANA CHOJNACKA

II miejsce w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej "English Singing" w Słupcy - 01.02.2019

MARTYNA FAJKOWSKA

III miejsce na Konkursie Piosenki Anglojęzycznej "English Singing" w Słupcy - 01.02.2019

DOMINIKA GRZELCZAK

Wyróżnienie w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej "English Singing" w Słupcy - 01.02.2019

ERYK WĄTROBA

Wyróżnienie w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej "English Singing" w Słupcy - 01.02.2019

ROKSANA CHOJNACKA

"Dzika karta" w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Wierszy i Pieśni o Tematyce Patriotycznej z okazji Święta Niepodległości - 18.10.2018

ANTONINA SŁUPICKA

I miejsce w I Gminnym Festiwalu Piosenki "Rozśpiewani" - 20.04.2018

NATASZA GRZEŚKIEWICZ

I miejsce w Konkursie Piosenki "Muza, muzyka" - 15.04.2018

DOMINIKA GRZELCZAK

I miejsce w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej "Najpiękniejsza jest moja Ojczyzna" - 05.04.2018

ALEKSANDRA MALEWICZ

I miejsce w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej "Najpiękniejsza jest moja Ojczyzna" - 05.04.2018

MAGDALENA GRZELCZAK

II miejsce w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej "Najpiękniejsza jest moja Ojczyzna" - 05.04.2018

MAKSYMILIAN WYSOCKI 

I miejsce w Prezentacji Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Miasta i Gminy Września "Talenty 2019" (kategoria: muzyka instrumentalna 7-10 lat" - 18.03.2019 

MAKSYMILIAN WYSOCKI

II miejsce w Prezentacji Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Miasta i Gminy Września "Talenty 2019" (kategoria: muzyka wokalna 7-10 lat" - 18.03.2019 

DOMINIKA GRZELCZAK

I miejsce w Gminnym Przeglądzie Piosenki do programu "Wygraj Szansę" - 01.03.2018

NATASZA GRZEŚKIEWICZ

II miejsce w Gminnym Przeglądzie Piosenki do programu "Wygraj Szansę" - 01.03.2018

NATALIA SZLACHETKA

Nagroda na XIII Gminnym Konkursie Piosenki - 25.02.2018

WIKTORIA PIJACKA

I miejsce (kategoria: szkoły ponadpodstawowe) w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej "English Singing" w Słupcy - 02.02.2018

ALEKSANDRA BĄKOWSKA

III miejsce (kategoria: szkoły ponadpodstawowe) w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej "English Singing" w Słupcy - 02.02.2018

ROKSANA CHOJNACKA

II miejsce (kategoria: kl. VII oraz II - III gimnazjum) w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej "English Singing" w Słupcy - 02.02.2018

ROKSANA CHOJNACKA

III miejsce w XXII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Wierszy i Pieśni o Tematyce Patriotycznej z okazji Święta Niepodległości - 26.10.2017

NATALIA SZLACHETKA
Wyróżnienie na XII Gminnym Konkursie Piosenki w GOK w Strzałkowie - 12.02.2017

MAJA WAWRZYNIAK 

II miejsce w konkursie kolęd i pastorałek "Śpiewajmy i grajmy Mu, Dzieciątku małemu"

DARIA KOWALÓWCZANA, AMELIA IMBIOROWICZ, NATALIA SZLACHETKA
Otrzymały wyróznienie na VI Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 18.11.2016

ZUZANNA DYC
III miejsce na VI Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 18.11.2016

WIKTORIA STRZELCZYK
II miejsce na VI Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 18.11.2016

AMELIA PISZCZEK
II miejsce na VI Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 18.11.2016

MARTYNA FAJKOWSKA
I miejsce na VI Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 18.11.2016

MAKSYMILIAN WYSOCKI
I miejsce na VI Festiwalu Piosenki Polskiej "Graj i Śpiewaj z Yamahą" - 18.11.2016

ANNA SAWA
Wyróżnienie na IV Międzypowiatowym Konkursie Młodych Instrumentalistów o Laur Dzieci Wrzesińskich - 30.05.2015

WERONIKA DREĆKO
Nagroda na XXIII Przeglądzie Dzieci i Młodzieży Grającej na Syntezatorach w Przedczu - 16.05.2015

MARTYNA FAJKOWSKA
Nagroda na XXIII Przeglądzie Dzieci i Młodzieży Grającej na Syntezatorach w Przedczu - 16.05.2015

WIKTORIA STRZELCZYK
Nagroda na XXIII Przeglądzie Dzieci i Młodzieży Grającej na Syntezatorach w Przedczu - 16.05.2015

ANNA SAWA
Nagroda na XXIII Przeglądzie Dzieci i Młodzieży Grającej na Syntezatorach w Przedczu - 16.05.2015

MARTYNA FAJKOWSKA
II miejsce na V edycji Festiwalu Graj i Śpiewaj z Yamahą w kategorii Piosenka Polska 11 - 13 lat - 11.04.2015

WIKTORIA PIJACKA
II miejsce na V edycji Festiwalu Graj i Śpiewaj z Yamahą w kategorii Piosenka Polska 17 - 20 lat - 11.04.2015

MONIKA STRZELCZYK
III miejsce na V edycji Festiwalu Graj i Śpiewaj z Yamahą w kategorii Poezja Śpiewana - 11.04.2015

ERYK WĄTROBA
Wyróżnienie na V edycji Festiwalu Graj i Śpiewaj z Yamahą w kategorii Poezja Śpiewana - 11.04.2015

ZESPÓŁ BROWAR BAND
I miejsce na V edycji Festiwalu Graj i Śpiewaj z Yamahą w kategorii Zespoły Wokalno-Instrumentalne - 11.04.2015

DARIA KOWALÓWCZANA I AMELIA IMBIOROWICZ
II miejsce na V edycji Festiwalu Graj i Śpiewaj z Yamahą w kategorii Zespoły Wokalno-Instrumentalne - 11.04.2015

MAKSYMILIAN WYSOCKI
Nagroda na V edycji Festiwalu Graj i Śpiewaj z Yamahą w kategorii Piosenka do tekstu Edwarda Fiszera - 11.04.2015

AGATA PANKOWSKA
Nagroda na V edycji Festiwalu Graj i Śpiewaj z Yamahą w kategorii Piosenka do tekstu Edwarda Fiszera -11.04.2015

ZESPÓŁ BROWAR BAND
Nagroda na V edycji Festiwalu Graj i Śpiewaj z Yamahą w kategorii Piosenka do tekstu Edwarda Fiszera - 11.04.2015

MARTYNA FAJKOWSKA
Pierwsze miejsce na XIV Międzypowiatowym Przeglądzie Talentów Muzycznych w Środzie Wielkopolskiej - 29.11.2014

ANNA SAWA
Wyróżnienie na III Międzypowiatowym Konkursie Młodych Instrumentalistów o Laur Dzieci Wrzesińskich – 31.05.2014

WIKTORIA STRZELCZYK
Wyróżnienie na III Międzypowiatowym Konkursie Młodych Instrumentalistów o Laur Dzieci Wrzesińskich – 31.05.2014

MARTYNA FAJKOWSKA
Wyróżnienie na III Międzypowiatowym Konkursie Młodych Instrumentalistów o Laur Dzieci Wrzesińskich – 31.05.2014

MARTYNA FAJKOWSKA
Wyróżnienie na XXII Międzypowiatowym Przeglądzie Dzieci i Młodzieży Grającej na Syntezatorach Przedecz - 17.05.2014

WIKTORIA STRZELCZYK
Wyróżnienie na XXII Międzypowiatowym Przeglądzie Dzieci i Młodzieży Grającej na Syntezatorach Przedecz - 17.05.2014

ANNA SAWA
Wyróżnienie na XXII Międzypowiatowym Przeglądzie Dzieci i Młodzieży Grającej na Syntezatorach Przedecz - 17.05.2014

MATEUSZ WŁODARCZYK
Pierwsze miejsce w I Turnieju Improwizacji Gitarowej ,,Improvisatio Tournament Słupca 2014’’ -15.05.2014

WIKTOR NOWAK
Pierwsze miejsce w I Turnieju Improwizacji Gitarowej ,,Improvisatio Tournament Słupca 2014’’ 15.05.2014

KRZYSZTOF BŁAŻEJEWSKI
Nagroda na XXI Międzypowiatowym Przeglądzie Muzycznym Dzieci i Młodzieży Grającej na Syntezatorach Przedecz – 18.05.2013

MARTYNA FAJKOWSKA
Nagroda na XXI Międzypowiatowym Przeglądzie Muzycznym Dzieci i Młodzieży Grającej na Syntezatorach Przedecz – 18.05.2013

ADMICHALINA WOJCIECHOWSKA
Nagroda na XXI Międzypowiatowym Przeglądzie Muzycznym Dzieci i Młodzieży Grającej na Syntezatorach Przedecz – 18.05.2013

ADAM STEFAŃSKI
Wyróżnienie na IX Regionalnym Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej English Singing w Słupcy – 20.11.2013

MARTYNA FAJKOWSKA
Wyróżnienie na IX Regionalnym Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej English Singing w Słupcy – 20.11.2013

WERONIKA PRZYBYLSKA
I miejsce podczas I Przeglądu Strunowego Yamaha kategoria SKRZYPCE – 11.05.2013

MARTYNA FAJKOWSKA
I miejsce podczas I Przeglądu Strunowego Yamaha kategoria SKRZYPCE – 11.05.2013

NATALIA JANIAK
II miejsce podczas I Przeglądu Strunowego Yamaha kategoria SKRZYPCE – 11.05.2013

WIKTORIA KOTARSKA
II miejsce podczas I Przeglądu Strunowego Yamaha kategoria SKRZYPCE – 11.05.2013

WIKTOR NOWAK
I miejsce podczas I Przeglądu Strunowego Yamaha kategoria GITARA – 11.05.2013

MARTYNA FAJKOWSKA
III miejsce na Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej ENGLISH SINGING w kategorii „ Szkoły Podstawowe” – 30.11.2012 I miejsce podczas XIII Międzypowiatowego Przeglądu Talentów Muzycznych w Środzie Wielkopolskiej – 01.12.2012

ALEKSANDRA BEJMA
II miejsce podczas I Przeglądu Strunowego Yamaha kategoria GITARA – 11.05.2013

ROKSANA CHOJNACKA
III miejsce podczas I Przeglądu Strunowego Yamaha kategoria GITARA – 11.05.2013

KLAUDIA BALCERZAK
III miejsce podczas I Przeglądu Strunowego Yamaha kategoria GITARA – 11.05.2013

DUET: MARCELINA ROGACKA I MONIKA WOŹNIAK
III miejsce podczas I Przeglądu Strunowego Yamaha kategoria GITARA – 11.05.2013

KATARZYNA KRUSZYŃSKA
III miejsce podczas I Przeglądu Strunowego Yamaha kategoria GITARA – 11.05.2013

ALICJA WYSOCKA
II miejsce podczas Czwartej Edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Graj i Śpiewaj z Yamahą, kategoria poezja śpiewana-piosenka aktorska 13-16 lat - 20.04.2013

MARTYNA FAJKOWSKA
III miejsce podczas Czwartej Edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Graj i Śpiewaj z Yamahą, kategoria piosenka polska 8-13 lat - 20.04.2013

CZASOWY DUET: DARIA KOWALÓWCZANA, AMELIA IMBIOROWICZ
I miejsce podczas Czwartej Edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Graj i Śpiewaj z Yamahą, kategoria wiekowa zespoły wokalne/ wokalno-instrumentalne 7 do 12 lat - 20.04.2013

SŁONECZNY DUET: ANIA SAWA, JULIA KOCIOK, KINGA SKOWROŃSKI
II miejsce podczas Czwartej Edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Graj i Śpiewaj z Yamahą, kategoria wiekowa zespoły wokalne/ wokalno-instrumentalne 7 do 12 lat  - 20.04.2013

SWEETY GIRL'S: JULIA BŁAŻEJAK, ZUZANNA BARCISZEWSKA, ELWIRA LEWANDOWSKA, WIKTORIA STRZELCZYK
III miejsce podczas Czwartej Edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Graj i Śpiewaj z Yamahą, kategoria wiekowa zespoły wokalne/ wokalno-instrumentalne 7 do 12 lat - 20.04.2013

ZDROWY DUET: MARTYNA BIADASZ I MIKOŁAJ POLAK
III miejsce podczas Czwartej Edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Graj i Śpiewaj z Yamahą, kategoria piosenka polska dzieci 5-7 lat - 20.04.2013

ANIA SAWA
Wyróżnienie na Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Artystycznej Sił Powietrznych w Radomiu – 20.03.2013

KAROLINA TYLMAN
Wyróżnienie za prezentację podczas XIII Międzypowiatowego Przeglądu Talentów Muzycznych w Środzie Wielkopolskiej - 01.12.2012

MARTA GŁOWACZ
Wyróżnienie na Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej ENGLISH SINGING w kategorii „Gimnazja” – 30.11.2012

NATASZA KRAJEWSKA
Wyróżnienie na Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej ENGLISH SINGING  w kategorii „Szkoły Ponadgimnazjalne” - 30.11.2012

MARTYNA FAJKOWSKA
Komisja Artystyczna Dzieci Śpiewających zakwalifikowała uczennicę klasy wokalu do bardzo prestiżowego 33. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca Konin 2012. – 31.05.2012

WOJCIECH BALEWSKI
III miejsce na XII Międzypowiatowym Przeglądzie Talentów Muzycznych – 03.12.2011

MARTYNA FAJKOWSKA
III miejsce na Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej English Singing, w kategorii Szkoły podstawowe – 19.11.2011

NATASZA KRAJEWSKA
III miejsce na Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej English Singing, w kategorii Gimnazja – 19.11.2011

MARTYNA FAJKOWSKA
Wyróżnienie podczas Trzeciej Edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Graj i Śpiewaj z Yamahą, kategoria wiekowa – piosenka polska dzieci i młodzież 8-14 lat – 14.05.2011

ALEKSANDRA GŁOWACZ I MARTYNA FAJKOWSKA
I miejsce podczas Trzeciej Edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Graj i Śpiewaj z Yamahą, kategoria wiekowa – zespoły wokalne / wokalno instrumentalne dzieci 8-13 lat – 14.05.2011

MARTYNA FAJKOWSKA
II miejsce podczas Drugiej Edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Graj i Śpiewaj z Yamahą, kategoria wiekowa – piosenka polska dzieci 7-10 lat – 30.04.2010

ALEKSANDRA BOROWSKA
I miejsce podczas Drugiej Edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Graj i Śpiewaj z Yamahą, kategoria wiekowa – poezja śpiewana – piosenka aktorska dzieci i młodzież 13-15 lat – 30.04.2010

DARIA WALERIAŃCZYK
II miejsce podczas Drugiej Edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Graj i Śpiewaj z Yamahą, kategoria wiekowa – poezja śpiewana – piosenka aktorska dzieci i młodzież 13-15 lat – 30.04.2010

MARTA HUDAŃSKA
III miejsce podczas Drugiej Edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Graj i Śpiewaj z Yamahą, kategoria wiekowa – poezja śpiewana – piosenka aktorska dzieci i młodzież 13-15 lat – 30.04.2010

MILENA KINECKA
I miejsce podczas Drugiej Edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Graj i Śpiewaj z Yamahą, kategoria wiekowa – poezja śpiewana – piosenka aktorska młodzież 16-20 lat – 30.04.2010

NATALIA ADAMCZYK
II miejsce podczas Pierwszej Edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Graj i Śpiewaj z Yamahą, kategoria wiekowa – poezja śpiewana – piosenka aktorska dzieci i młodzież 13-15 lat – 22.03.2009

MAJA KOŁODZIEJSKA
III miejsce podczas Pierwszej Edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Graj i Śpiewaj z Yamahą, kategoria wiekowa – piosenka polska dzieci 8-12 lat – 22.03.2009